Зі Старим Новим роком та днем Святого Василя!
13.01.2020
ОГОЛОШЕННЯ!!!
20.01.2020
Показати всі

Інформація!!!

 

Перечинська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності 

 

Назва об’єкта оцінки: майновий комплекс  Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «ТУРпрес», у складі: виробничий корпус (літ.А), загальною площею 933,6 м.кв., різальний цех літ.Б, загальною площею 94,6 м.кв., склад та майстерня (літ.ВВ’) загальною площею 294,4 м.кв., навіс ГГ’, загальною площею 146,6 м.кв., гараж на два бокси літ.Д, загальною площею 44,9 м.кв., котельня літ.Е, загальною площею 11,5 м.кв., огорожа, обладнання та устаткування.

Місцезнаходження: м.Перечин,  вул.Ужгородська, 93.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна підприємства у зв’язку з ліквідацією.

Претендентам конкурсу необхідно подати до районної ради заяву на участь у конкурсі.

До заяви претендент конкурсу подає два пакета документів у двох закритих конвертах.

В першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститись конкурсна документація, яка подається у письмовій формі за підписом уповноваженою особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатаному конверті та має містити:

– копію установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для проведення оцінки майна);

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами.

Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсного відбору.

На конверті має бути зазначено:

  • маркування: «Конкурсна документація»;
  • повне найменування і місцезнаходження замовника;
  • назва об’єкта оцінки;
  • повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

У другому конверті з позначкою «На конкурс» повинна міститись пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

На конверті має бути зазначено:

  • маркування: «На конкурс»;
  • повне найменування (прізвище, ім’я, по-батькові) учасника конкурсу, його місце знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Строк виконання робіт – 5 календарних днів.

  1. Встановити кінцевий термін прийому документів на участь в конкурсі – до 17.00 година за київським часом 04 лютого 2020 року. Конкурсна документація подається до приймальної районної ради (2 поверх) за адресою: м.Перечин, пл.Народна, 16.
  2. Проведення конкурсу призначити на 11.00 годину за київським часом 06 лютого 2020 року за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16, (кабінет заступника голови районної ради).

Тел. для довідок. 2-12-57.

Comments are closed.

Перейти до вмісту