Голова районної ради відвідав резервістів підрозділу територіальної оборони від Перечинського району

ПРОТОКОЛ 13 червня 2017 року
10.07.2017

Протягом 10 днів резервісти та військовозобов’язані, які стоять на обліку у військових комісаріатах області відпрацьовували навички,  які необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки.

Слідкувати за порядком на Закарпатті виявили бажання півтисячі сміливців із різних районів,  в т. ч. 26 представників з Перечинського району серед яких декілька бійців – учасників АТО.

Навчальні збори одного із головних підрозділів територіальної оборони пройшли  на базі Закарпатського обласного військового комісаріату  на території Ужгородської дільниці полігону військової частини пп В4673.

Розташовувалися резервісти в польовому наметовому таборі. Протягом десяти днів заняття із військово-медичної, інженерної, тактико-спеціальної, тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичними стрільбами із ними провели офіцери обласного військового комісаріату та 128 ОГПБр, які мають бойовий досвід. Польові навчання відбувалися в умовах,     максимально       наближених         до     реальних.                                                                                                                 І так, 7  липня відбулися показові виступи підрозділів територіальної оборони. Подивитися на що здатні  наші бійці приїхали представники органів місцевого самоврядування, заступники голів обласної адміністрації та обласної ради, голови та заступники голів райдержадміністрацій  окремих районів Закарпаття.  Від Перечинського району були присутні голова рйонної ради Михайло Ласкін та заступник  голови райдержадміністрації Мар’яна Ладомиряк.   Керівники району мали змогу  поспілкуватися з бійцями,  висловили подяку за участь у навчанні, побажали бійцям щоб ті навики,  які набули на полігоні ніколи не пригодились у реальному житті.