Засідання 24 сесії районної ради
19.04.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області
23.04.2018
Показати всі

Фахова майстерня з питань децентралізації

 

 

20 квітня,  голова районної ради Михайло Ласкін  взяв участь у роботі фахової майстерні на тему: «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». Зазначений захід впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID .

В ході  роботи  представники районних рад, керівники окремих Центрів підвищення кваліфікації, депутати місцевих рівнів обговорили питання організаційно – правових основ бюджетного процесу на рівні місцевого самоврядування, зокрема, особливості формування та виконання місцевих бюджетів, а також фінансові переваги, додаткові ресурси ОТГ. Йшлося про основні засади формування місцевих бюджетів на 2018 рік, бюджетну політику, делеговані повноваження та форми співробітництва територіальних громад.

Comments are closed.