Засідання 24 сесії районної ради
19.04.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області
23.04.2018
Показати всі

Фахова майстерня з питань децентралізації

 

 

20 квітня,  голова районної ради Михайло Ласкін  взяв участь у роботі фахової майстерні на тему: «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». Зазначений захід впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID .

В ході  роботи  представники районних рад, керівники окремих Центрів підвищення кваліфікації, депутати місцевих рівнів обговорили питання організаційно – правових основ бюджетного процесу на рівні місцевого самоврядування, зокрема, особливості формування та виконання місцевих бюджетів, а також фінансові переваги, додаткові ресурси ОТГ. Йшлося про основні засади формування місцевих бюджетів на 2018 рік, бюджетну політику, делеговані повноваження та форми співробітництва територіальних громад.

Comments are closed.

Перейти до вмісту