Довідка про консультації з органами виконавчої влади до“Генерального плану населеного пункту села Турички Перечинського району Закарпатської області”

П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
02.12.2020
Довідка про громадське обговорення до “Генерального плану населеного пункту села Турички Перечинського району Закарпатської області”
03.12.2020

Довідка про консультації з органами виконавчої влади

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування, затверджених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України № 296 від 10.08.2018 року встановлено, що:

Відомості про консультації з центральними органами виконавчої влади, що реалізують державну політику в сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я, які стосуються стратегічної екологічної оцінки:

1. Для визначення обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку, замовник подав заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (на паперових носіях та в електронному вигляді) до департаменту екології та природних ресурсів та до департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

До заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надійшов лист з пропозиціями від Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА № 1236/02-01 від 27.08.2020 року. (додаток 5)

До заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надійшов лист з пропозиціями від Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА № 149/06-3 від 02.09.2020 року. (додаток 6)

1. Проект документа державного планування, звіт про стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення цих документів замовник подав на паперових носіях та в електронному вигляді до департаменту екології та природних ресурсів та до департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

До Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту ДПТ надійшов лист з пропозиціями від Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА №1377/02-01 від 24.09.2020 року. (додаток 7)

До Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту ДПТ надійшов лист від Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА № 149/06-3/2 від 02.10.2020 року.(додаток 8)

Додаток А

Консультації з органами виконавчої влади, що реалізують державну політику в сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я, які стосуються стратегічної екологічної оцінки до проекту генерального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Орган виконавчої влади, що реалізує державну політику,

який надав зауваження /пропозиції

Зауваження/пропозиція

Спосіб врахування (повністю враховано,частково враховано або обґрунтовано відхилено) Обґрунтування
До проекту ДДП
1 Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Деталізувати техніко економічні показники з наданням інформації щодо відповідносте проекту детального плану території «Генерального плану населеного пункту села Турички Перечинського району Закарпатської області» затвердженій в установленому порядку містобудівної документації, у т.ч. із наданням відповідного викопіювання зі Схеми планування території області. Частково враховано
2 Описати виправдані альтернативи (варіанти технологічних рішень або територіальні альтернативи) із обґрунтуванням причин вибору основного варіанту.

Представити ситуаційну схему із альтернативними варіантами (виправданими варіантами).

Частково враховано
До звіту про СЕО
1 Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Включити до Звіту інформацію про соціально-економічні ризики при реалізації проекту детального плану території:

–   аналіз можливих соціальних конфліктів;

–   відсоток забудови земельних ділянок;

–   показники щільності забудови, населення мікрорайону;

–   забезпеченість населення об’єктами благоустрою, соціально-побутової інфраструктури;

–   відстань у всіх напрямках від планової забудови до існуючих об’єктів житлової забудови, та прирівняних до неї об’єктів, об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів благоустрою, у т.ч. до суміжних земельних ділянок з цільовим призначенням;

–   цілі проекту та очікуваний економічний ефект.

Враховано
2 Зазначити відношення земельних ділянок для містобудівних потреб та об’єктів екомережі та об’єктів культурної спадщини, санітарно-захисних та охоронних зон, водозаборів, водних об’єктів із зазначенням їх статусу (прибережні захисні смуги, водоохоронні зони, тощо).

Провести розрахунки та аналіз ймовірного впливу на згадані території та об’єкти із зазначенням компенсаційних та природоохоронних заходів.

Враховано
3 Описати заходи, спрямовані на збереження та належний догляд за зеленими насадженнями відповідно до Закону України «Про рослинний світ», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України». Враховано