Дорогі жінки Перечинщини!  Наші  матері, дружини, сестри,  доньки, кохані!Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня !

Про скликання  тридцять другої сесії районної ради УІІ  скликання
01.03.2019
В районній раді засідали постійні комісії

Це свято пробудження природи, свято початку весни. Це свято, коли ми, чоловіки, приносимо хвалу жінці, без якої наш рід не міг би зайняти гідне місце у світі, без якої ми не змогли б стати нацією і народом.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоцінений вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед Вас є керівники  підприємств і організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і поліцейські, діячі культури і службовці …

Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші і ласкаві слова були присвячені саме жінці.  Поки існує світ, ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповняти його високим змістом любові, добра і краси. Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися Вашим умінням прощати, любити і чекати! А Ваше тепло і ласку приймаємо як найдорожчу нагороду, розуміючи при цьому, як багато заборгували перед Вами за Ваше терпіння, працю, турботу про близьких і улюблених людей.

Тож нехай  на Вашу честь кожен новий день наповнюється радістю, життєвими гараздами, взаєморозумінням та непохитною вірою  у краще завтрашнє. Бажаю  всім Вам  великого людського щастя, міцного  здоров’я,  палкої любові, добробуту та злагоди у   родині.