Дорогі жінки Перечинщини!  Наші  матері, дружини, сестри,  доньки, кохані!Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня !

Про скликання  тридцять другої сесії районної ради УІІ  скликання
01.03.2019
Про затвердження передавального акту комунального підприємства“Редакція  Перечинської районної газети “Народне слово”
12.03.2019

Це свято пробудження природи, свято початку весни. Це свято, коли ми, чоловіки, приносимо хвалу жінці, без якої наш рід не міг би зайняти гідне місце у світі, без якої ми не змогли б стати нацією і народом.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоцінений вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед Вас є керівники  підприємств і організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і поліцейські, діячі культури і службовці …

Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші і ласкаві слова були присвячені саме жінці.  Поки існує світ, ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповняти його високим змістом любові, добра і краси. Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися Вашим умінням прощати, любити і чекати! А Ваше тепло і ласку приймаємо як найдорожчу нагороду, розуміючи при цьому, як багато заборгували перед Вами за Ваше терпіння, працю, турботу про близьких і улюблених людей.

Тож нехай  на Вашу честь кожен новий день наповнюється радістю, життєвими гараздами, взаєморозумінням та непохитною вірою  у краще завтрашнє. Бажаю  всім Вам  великого людського щастя, міцного  здоров’я,  палкої любові, добробуту та злагоди у   родині.