ПРИЙНЯТО ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ
Протокол № 19 засідання сесії
17.10.2017

Дорогі земляки! Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть найкращі і щирі  побажання з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Вітання сьогодні адресовані захисникам – нащадкам славного козацького роду, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до нашої землі. Переконаний, що ви завжди будете з честю нести високе звання захисника Вітчизни.

Сердечно бажаємо вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

З повагою

голова  ради                                                                 Михайло Ласкін

голова державної адміністрації                                 Віктор Олефір