Протокол поіменного голосування від 20 .02. 2020 року
20.02.2020
У  Перечині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
20.02.2020

Депутати районної ради розглянули ряд питань

20 лютого  2020 року відбулось  засідання позачергової  тридцять  дев»ятої сесії районної ради УІІ скликання   районної ради.  В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Денисенко, керівники структурних підрозділів, районної державної адміністрації, міський та сільські голови району, представники громадських організацій району. Відповідно до  листа  районної державної адміністрації  від   17.02.2020 року    на порядок денний  було винесено такі питання :

1. Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету  за 2019 рік.
  2. Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень   органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної    політики та впровадження реформ на 2020 – 2021 роки.
  1. Про Програму організаційних заходів та співпраці з питань охорони     державного кордону  на 2020 рік.
  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про     районний бюджет Перечинського району на 2020 рік”.

Одноголосно  депутати районної ради затвердили звіт  про виконання  районного бюджету  за 2019 рік, Програму підвищення ефективності виконання повноважень     органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної  політики та впровадження реформ на 2020 – 2021 роки та Програму  організаційних заходів та співпраці з питань охорони  державного кордону  на 2020 рік.

До розгляду питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” підійшли конкретно.   В проект рішення включено розподіл вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався на початок 2020 року в сумі  706,0 тис.грн., залишок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 482,6 тис.грн.,а також включено розподіл залишку коштів освітньої субвенції, що склався на початок 2020 року в сумі   695,0 тис.грн.,    залишок  медичної субвенції, що склався на початок 2020 року в сумі 274,1 тис.грн.До поданих пропозицій фінансового управління районної державної адміністрації  депутатами районної ради запропонували  декілька   пропозицій, які були попередньо обговорено на засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

Голосування  відбулось  чітко  по спрямуванню коштів на фінансування   розвитку системи охорони здоров»я та  галузі освіти.

В обговоренні взяли участь депутати Ласкін М.І, Поприк В.І.,Лабич М.І., Данча М.Д.. Після  дискусій депутати дійшли згоди та рішення з даного  питань прийнято.