ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
22.02.2019
Про скликання  тридцять другої сесії районної ради УІІ  скликання
01.03.2019

Делегація краю Височіна відвідала Перечинщину

Минулого тижня на Закарпатті  з робочим   візитом побували  наші друзі із Краю Височіна Чеської республіки. Наші гості оглянули  реалізовані у минулому  році об’єкти, а також проектні пропозиції для подальшої співпраці в  2019 році. Із міст та районів області подано 23 заявки. Планується, що у 2019-му чеські партнери виділять на реалізацію проектів біля  5  млн. корун, а це  6,5 млн. грн.

Не оминули наші гості і Перечинський район. Цього разу члени делегації вивчали можливість щодо надання фінансової допомоги на капітальний ремонт даху дитячого садочку “Веселка” в м.Перечині  та заміна вікон і утеплення фасаду амбулаторії сімейної медицини у с.Порошково, вартість проекту якого коштує близько 1,5 млн.грн. Попередньо відомо, що край Височіна готовий виділити  700 тис.грн. на  реконструкцію даху дитячого закладу  та 500 тис. грн. на амбулаторію в с. Порошково. Делегацію в районі супроводжували  представники Закарпатської обласної ради, президент Благодійного фонду “ВІЗа” Володимир Чубірко та голова районної ради Михайло Ласкін.