Керівники району привітали з професійним святом працівників культури
08.11.2017
Про присвоєння чергового рангу
15.11.2017

Члени бюджетної комісії розглянули ряд важливих питань

10 листопада 2017 року в районній раді було проведено засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування,  бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики під головуванням заступника голови комісії Ганни Белей.

У засіданні комісії взяли  участь  заступник голови  районної ради Петрішко М.М., керуючий справами  виконавчого апарату  районної ради  Йосип Цвік, голова  громадської організації учасників « Спілка учасників АТО   Перечинщини»  Павло Попович.

На порядок денний засідання було внесено питання розгляду заяв учасників АТО  та членів їх сімей щодо виділення матеріальної допомоги  відповідно до  Програми соціальної підтримки та комплексної  допомоги  учасникам АТО, інвалідам  та членам сімей загиблим учасникам АТО на 2016-2020 роки  та  розгляд бюджетних запитів і листів, що надійшли до виконавчого апарату  районної ради .

По питанню розгляду заяв   інформувала Гулей-Шикула О.Ф.- радник голови ради з питань юридичного забезпечення. Одноголосно члени комісії погодили  виплату  матеріальної допомоги  згідно заяв 13 учасникам АТО та членам їх сімей.

Члени комісії також розглянули депутатське звернення депутата обласної ради Мана Д.М., звернення депутатів Т-Реметівської сільської ради, бюджетні запити: сектору охорони здоров»я , Т-Полянської  сільської ради та заслухали звіт про використання  коштів резервного фонду районного бюджету за січень-жовтень 2017року.

Прийняті рекомендації  депутатської  комісії будуть направлені  для відповідного  реагування до виконавців.

За результатами розгляду листів і бюджетних запитів   копії направлені   до фінансового управління районної державної адміністрації для  вжиття відповідних заходів по фінансуванні .

В обговорення  питань порядку денного взяли участь  депутати Михайло Лабич,  Віктор Олефір, Олеся Баєва, Василь Поприк .