Про внесення змін до рішення 18 сесії сільської ради7 скликання від 26.06.2018р.  № 91« Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Новоселицької  сільської ради » (із змінами від 21.12.2018р.)
Шановні працівники пожежної охорони Перечинщини!

Члени бюджетної комісії районної ради розглянули ряд питань

16 квітня  2019 року в районній раді було проведено засідання постійної депутатської комісії з питань економічної реформи, планування,  бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

У засіданні комісії взяли  участь  заступник голови  районної ради Михайло Петрішко   та керуючий справами  виконавчого апарату  районної ради  Йосип Цвік.

На порядок денний засідання було розглянуто ряд питань  , що надійшли до виконавчого апарату  районної ради в міжсесійний період .

Одне з першочергових  питань, що  розглянули  депутати  бюджетної комісії – це   затвердження висновків щодо змін до районного бюджету.По питанню  затвердження висновків інформувала Керецман Л.В.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила, що необхідно внести зміни  до районного бюджету за рахунок  коштів обласного бюджету в сумі 3528500 грн.: на забезпечення будівництва , реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 3000000грн.; субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів-210 тис.грн., інші субвенції з місцевого бюджету- 318500 грн. та 100грн. за рахунок медичної субвенції з державного бюджету .

Відповідно необхідно внести зміни і до видаткової частини районного бюджету: на капітальний ремонт дороги загального користування Турички-Вільшинки-500тис.грн., на капітальний ремонт вул. Духновича в с.Порошково-1000000грн., на капітальний ремонт вул. Садова  та І. Франка в с.Т.Ремета -1500000 грн.  Окрім того, Т.Реметівській сільській раді пропонується виділити 210000грн. на будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур»ї Ремети та 68500грн. на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в с.Т.Ремети.

Доповідач також наголосила, що пропонується 250000 грн.на заміну вікон для ЦРЛ та 100 грн. за рахунок медичної субвенції.

Члени комісії  розглянули  бюджетний запити відділу інфраструктури , житлово- комунального  господарства та будівництва  про виділення коштів на фінансування Програм , затвердити звіт про витрачання коштів  резервного фонду за 1 квартал 2019 року,  а    також   погодили питання,   яке  буде винесено  на розгляд  чергової сесії про    зміну в назви  однієї з сільських рад  .

Члени бюджетної  комісії  заслухали інформацію  відділу охорони здоров»я  районної державної адміністрації  про  наявність  та залишки  в стаціонарних відділеннях Перечинської ЦРЛ та КНП «Перечинський РЦ ПМСД»  медикаментів. З інформацією  можна ознайомитись  на стендах  в усіх лікувально- профілактичних закладах району та сайті  « Е- ліки» , перелік  оновлюється  щотижнево  по середах .

За результатами розгляду листів і бюджетних запитів на засіданні комісії, направлено  до фінансового управління районної державної адміністрації копії запитів для відповідного реагування та  вивчення потреби фінансування.

В обговоренні питань порядку денного взяли активну участь  депутати Надія Токар,  Олеся Баєва , Борис Крупчинський, Віталій Кравець .