Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2018-2022 роки
02.05.2018
Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
03.05.2018

Чергова благодійна акція у зоні АТО

З 29 квітня по 2 травня 2018 року групою волонтерів від Перечинщини у  складі 10 чоловік, а саме голови Перечинської районної ради Ласкіна Михайла Івановича, трьох учасників  АТО Поповича Павла, Опаленика Мирослава  та Воротинцева Леоніда відвідали та провели благодійну акцію у зоні АТО Донецького напрямку.  Поїздка  співпала саме  у той час, коли прикордонники відзначали своє професійне свято та підписання Президентом України  указу про початок операції Об’єднаних сил на Донбасі            та припинення антитерористичної операції з  14     години       30     квітня.

Для виконання запланованих заходів  нашій групі було надано броньований мікроавтобус, який супроводжував заступник начальника штабу  прикордонної служби Донецької області, що  раніше очолював  прикордонні застави в М.Березному, Новоселиці  та інших куточках  Закарпаття. За три дні нашою групою було відвідано шість  відділів прикордонної служби Донеччини, проїхали понад 400 км. В кожному відділенні проводились зустрічі з прикордонниками, на яких ми, від імені закарпатців та всіх жителів Перечинщини, вітали наших бійців з їхнім професійним святом,  вручали подарунки передані нашими жителями, а також листівки від учнів Перечинщини з найкращими побажаннями скорішого повернення до рідних домівок і зустрічі з близькими. З музичними вітаннями перед  особовим складом виступили вчитель Т.Реметівської музичної школи  Ольга Мицька з своєю вихованкою Тетяною Конюк . Віночок українських  та Закарпатських народних пісень підняв настрій нашим воїнам, які також підспівували разом з нами. Керівники відділів та воїни щиро дякували за наш приїзд, просили передати вітання та подяку за подарунки жителям району, зокрема, наголосили, що наш приїзд та спілкування з ними піднімає бойовий дух і на деякий час, вони почувають себе наче вдома. Такі приїзди волонтерів та художніх колективів дуже потрібні бійцям,  тому що з інших регіонів України практично ніхто з такою місією їх не відвідує.

Хочеться зауважити, що перечинські волонтери, першопроходці, і це вже третя поїздка в зону бойових дій.

Щира подяка   волонтерам Перечинщини, які доставляють продукти харчування, спорядження та інші необхідні речі, кошти, зібрані від мешканців району на передову, це – Любові Бучок, Оксані Палетич, Любові та Миколі Луцук, а також Любові Оленчук з м.Ужгород,  котра надала фінансову допомогу в забезпеченні квитків на поїздку до Краматорська.

Окрема подяка всім керівникам установ та організацій району , жителям та учням Перечинщини, які відгукнулися та підтримали в підготовці та організації даної поїздки.

Голова ради М.Ласкін