СТОП БУЛІНГ!!!
13.02.2019
розпорядження на затвердження паспортів
15.02.2019
Показати всі

А пам’ять жива…

Цього року, 15 лютого виповнюється  30 років з часу виведення військ колишнього  СРСР  з  Республіки Афганістан. В цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу в «гарячих точках» планети.

25 грудня 1979 року Радянські війська були введені в Афганістан для виконання інтернаціонального обов’язку. Війна тривала 10 років та залишила тяжкі наслідки для України, стала трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів, тінь її торкнулась майже кожної української родини..

Напередодні цієї дати у районі пройшла низка заходів присвячених згаданим вікопомним подіям. Сьогодні, у залі засідань районної ради зібралися колишні «афганці», представники районної та міської влади. Розпочали захід із вшанування хвилиною мовчання тих, хто загинув в тій далекій війні, вклонилися і тим, хто повернувся живим, але з кривавою та скаліченою побаченим душею.

Від керівництва району пролунало багато щирих слів, сповнених патріотизму і надії на мирне життя у державі, що так необхідно в умовах сучасної України, сподівання на тісну співпрацю та підтримку громадської ініціативи.

Музичне вітання під час заходу присутнім подарувала солістка районного Будинку культури  Тетяна Кречко.

Comments are closed.

Перейти до вмісту