12-13 березня 2018 року в районній раді депутати працювали у постійних комісіях

Засідання 23 сесії районної ради
16.03.2018

12-13 березня 2018 року в районній раді депутати працювали у постійних комісіях

Розгляду питань, що вносяться на розгляд  23  сесії  районної ради передував детальний аналіз на постійних комісіях районної ради, засідання яких відбулися 12 та 13 березня 2018 року. На кожному засіданні вироблялась певна думка та корективи до проектів рішень.

В роботі  засідань прийняли участь  голова районної ради Михайло Ласкін,    заступник голови районної ради Михайло Петрішко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Йосип Цвік

На обговорення було внесено  ряд важливих  питань:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення   повноважень, делегованих їй районною радою .
  2. Про затвердження звіту про   виконання районного бюджету за 2017 рік.
  3. Про  виконання Програми  економічного і соціального розвитку Перечинського  району на 2017 рік  (із змінами від 20.04.2017 року).
  4.              Про роботу Перечинського районного  територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2017 рік.
  5.   Про результати діяльності   місцевої прокуратури про результати діяльності на території Перечинського району за 2017 рік.

Членам постійних комісій на ознайомлення та розгляд було представлено 7 галузевих програм, внесення змін до деяких Програм, з метою затвердження їх на засіданні 23 сесії. На засіданнях постійних комісій

були розглянуті майнові питання . Особливе зацікавлення депутатів було зосереджено при розгляді питання «Про внесення змін до рішення районної ради  від 21.12.2017 року № 375 «Про районний бюджет  на 2018 рік», з якого доповідала Любов Керецман, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

На виконання Указу президента щодо реформування системи охорони здоров»я населення увазі депутатів було представлено питання « Про   реорганізацію шляхом перетворення  комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області ».

На засіданні комісій також було розглянуто питання « Про внесення  змін  до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»  .

На кожному засіданні комісії вироблялась певна думка депутатів та вносились  пропозиції  щодо прийняття проектів  рішень, які будуть внесені на засідання 23 сесії районної ради .