Відбулось засідання постійних комісій районної ради

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України! Шановні краяни !

Прийміть щирі вітання зі святом, що втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем захисника України.

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів є святом воїнів-захисників української землі, і сьогодні ми відзначаємо також День Українського козацтва.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Сердечно вітаю Вас зі святами. Бажаю миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу, достатку і благополуччя, злагоди, радості і добра!

З повагою,

Голова ради                                 Михайло Ласкін