Про хід виконання Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту Перечинського району на 2016-2018 роки

Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району
06.11.2018
06.11.2018

29 сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ    Проект

Про  хід виконання  Програми

розвитку та удосконалення   цивільного

захисту Перечинського району

на 2016-2018 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Шако В.І. «Про хід виконання  Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту Перечинського району на 2016-2018 роки» , районна рада вирішила:

1. Інформацію про хід виконання Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту Перечинського району на 2016 – 2018 роки, прийняти до уваги ( додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійні комісії районної ради: з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.), з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.)

Голова ради                                                               М.І. Ласкін

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про хід виконання Програми розвитку та вдосконалення цивільного захисту Перечинського району на 2016-2018 роки.

Перечинською районною державною адміністрацією, в частині розвитку та вдосконалення цивільного захисту території Перечинського району проводиться наступна робота.

Вживаються заходи стосовно утворення  підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони у населених пунктах, що сприятиме створенню, з урахуванням досвіду європейських держав, умов для розширення у майбутньому зон (територій) обслуговування добровільними протипожежними формуваннями;

Проведено перевірки об»єктів господарювання  з метою приведення шляхів евакуації, автоматичних систем протипожежного захисту, систем оповіщення людей про пожежу, електрообладнання будівель та споруд у відповідність з вимогами законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки;

Приведення у робочий стан інженерного обладнання систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості, забезпечення їх належного функціонування;

Оснащення небезпечних виробництв сучасними автоматичними системами протипожежного захисту, заміни застарілих електричних мереж потенційно небезпечних і пожежовибухонебезпечних об’єктів;

Проведено перевірку стану протипожежного водопостачання населених пунктів, об’єктів та здійснено комплекс заходів щодо приведення стану пожежних гідрантів, водоймищ, водонапірних веж у відповідність з вимогами нормативно-правових актів;

Розроблено план заходів по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки на 2018 рік.

Розроблено інструкції взаємодії між оперативними службами району та плани реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території району.

На комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання попередження лісових пожеж та затверджено заходи по їх запобіганню. Проведено районні навчання  з залученням служб ДСНС та лісових господарств. В с.Зарічево проведено навчання по ліквідації умовного розливу нафтопродуктів у р.Уж за участі представників ДСНС України та оперативних служб.

Протягом 2017-2018 років з районного бюджету виділено кошти в розмірі 200 тисяч гривень для матеріально-технічного забезпечення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Перечин.

В поточному році з резервного фонду району виділялися кошти в розмірі 6 тисяч гривень для проведення відновлювальних робіт жителям району, які потерпіли внаслідок пожеж.

В.о. голови державної адміністрації                           М.  ЛАДОМИРЯК

Шако