Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України
06.11.2018
Про хід виконання Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту Перечинського району на 2016-2018 роки
06.11.2018

Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району

29  сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ Проект

____________ 2018 року                 м.Перечин                       №_______

Про стан та розвиток

туристичної галузі на території

Перечинського району

Відповідно до статті 43 «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши і обговоривши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Доброцького П.П.  «Про  стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району», районна рада вирішила:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації районної державної адміністрації Доброцького П.П. «Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району», взяти до відома  (додається).
  2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Доброцький П.П.) активізувати роботу щодо здійснення оцінки внеску туристично-рекреаційної галузі в розвиток району, збільшення та впорядкування туристичних потоків, створення нових туристичних продуктів.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                            М.І.Ласкін