Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району.
24.10.2018
Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району
24.10.2018

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     472

Про стан використання земель

сільськогосподарського та

несільськогосподарського

призначення на території

Перечинського району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію заступника начальника відділу у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Грицика М.В. «Про стан використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Перечинського району», районна рада вирішила:

1. Інформацію заступника начальника відділу у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Грицика М.В. “Про стан використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Перечинського району ” взяти до відома.
  2. Відділу у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області (Грицик М.В.) спільно з Перечинською районною державною адміністрацією (Ладомиряк М.П.) та органами місцевого самоврядування району:

-здійснювати постійний контроль за сплатою коштів до місцевих бюджетів за земельні ділянки державної та комунальної власності згідно укладених договорів оренди землі;

-здійснювати постійний моніторинг договорів оренди землі державної та комунальної власності з метою їх своєчасного продовження та проведення нормативної грошової оцінки;

-з метою збільшення доходів до місцевих бюджетів здійснювати підбір інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які підлягають продажу на земельних  торгах.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова   ради                                                                    М.І.Ласкін