Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району

Про внесення змін до рішення 14 сесії сільської ради 7 скликання від 29.06.2017р. №101 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’є – Бистрянської сільської ради»
21.09.2018
Про надання в оренду приміщень відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради

Двадцять восьма сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2018 року  №                                                                 проект

м.Перечин

Про стан ведення лісового господарства

у лісах постійних користувачів та

забезпечення дровами бюджетних

установ та населення на території району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію   директора державного підприємства «Перечинський лісгосп»  Кополовець Я.М. та начальника Ужгородського військового лісництва   Урбана Ю.Ю. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів  та  забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району» відмічається , що використання лісових ресурсів  , зокрема, таких як заготівля деревини,  в рубках, пов»язаних з веденням лісового господарства постійними лісокористувачами та в рубках , не пов»язаних з веденням  лісового господарства має тенденцію до зростання – має приріст обсягу заготівлі деревини. Водночас  обсяг відтворення лісів у лісах постійних лісокористувачів   має тенденцію до зменшення   заліснення нових територій.   Посилюються ризики   втрати води в колодязях жителів району  та ризики втрати лісів і через зростання випадків несанкціонованої заготівлі деревини  , районна рада вирішила:

1.Інформації директора державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  Кополовець Я.М. та начальника Ужгородського військового лісництва Урбана Ю.Ю. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів  та  забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району»», взяти до відома  (додається).

1. Рекомендувати сільським та Перечинській міській радам розглянути на сесіях сільських та міської рад питання «Про стан ведення лісового господарства  та   забезпечення дровами бюджетних установ та населення на   підвідомчій території».
  2. Рекомендувати керівникам державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  (Кополовець Я.М.), Ужгородського військового лісництва (Урбан Ю.Ю.):

3.1. Вживати заходи щодо дотримання   вимог Лісового кодексу України (статті 43 і 71) в частині неперевищення фактичних обсягів заготівлі деревини, здійснених у порядку рубок головного лісокористування  над обсягами затвердженої лісосіки, що свідчить про присутність ризиків  щодо виснажливості   лісових ресурсів;

3.2. Активізувати роботу щодо покращення щорічного обсягу відтворення лісів у постійних лісокористувачів .

3.3. Погоджувати попередньо з органами місцевого самоврядування площі для рубок, що надаються на погодження Державному агентству лісових ресурсів.

3.4 Продовжувати роботу щодо вчасного проведення  капітальних ремонтів під»їздних та лісовозних доріг на території району, облаштування місць відпочинку та куріння в лісових масивах, охорони і захисту фауни та флори.

3.5. Вчасно інформувати місцеві ради про заплановані площі рубок лісу та забезпечити  виконання рішення районної ради від 28.09.2006 року № 44 .

3.6. Вжити заходів щодо сто відсоткового забезпечення  паливними дровами бюджетних установ у 2018 року  та здешевлення ціни на паливні дрова для населення.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін