ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
05.11.2018
Про стан та розвиток туристичної галузі на території Перечинського району

29 сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ    Проект

________№ _______

м. Перечин

Про надання згоди на безоплатну передачу

друкованої продукції Національної академії

педагогічних наук України

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення районної ради від 24.12.2015 р. № 45 «Про делегування повноважень районної ради VII скликання районній державній адміністрації»,  керуючись частиною 2 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», районна рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України з державної власності у власність закладів культури що належать до сфери управління відділу культури Перечинської районної державної адміністрації згідно додатку.
  2. Відділу культури районної державної адміністрації (Пекар М.І.) здійснити приймання безоплатної друкованої продукції від Національної академії педагогічних наук України  .
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Чомоляк М.І.) та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю. Ю.).

Голова   ради                                                                    М.І. ЛАСКІН

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення 29 сесії районної ради сьомого скликання «Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України»

На адресу Перечинської районної державної адміністрації надійшло звернення Національної академії педагогічних наук України, щодо безоплатної передачі друкованої продукції для потреб комунальних закладів та установ Перечинського району. Відповідно до указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні» та «Про деякі заходи щодо державної підтримки книговидавничої справи та популяризації читання в Україні» за державні кошти, Національною академією педагогічних наук України було видано навчальну, наукову та довідкову літературу, що забезпечуватиме якісний психолого-педагогічний і методичний супровід навчально-виховного процесу на різних освітніх рівнях (дошкільна, середня, професійно-технічна, вища та післядипломна освіта). Враховуючи вищевикладене, даним проектом рішення районної ради пропонується надати згоду та прийняти від Національної академії педагогічних наук України у спільну власність територіальних громад сіл, міста Перечинського району друковану продукцію.

В.о. начальника відділу культури

Перечинської районної державної адміністрації                      М. Худецька

до рішення  сесії Перечинської

районної ради___скликання