Про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93
24.10.2018
Про надання в оренду приміщень відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради
24.10.2018

Про надання в оренду частини приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     487

Про надання в оренду частини

приміщення першого поверху

терапевтичного корпусу

Перечинської ЦРЛ

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Малош Романа Йосиповича від 03 липня 2018 року, на виконання розпорядження голови районної ради від 21 серпня 2018 року №64/01-05 “Про питання оренди частини приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна – частини приміщення №11 (літ.АА’) загальною площею 12,5 м.кв. першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Садова, 59 в сумі 55150,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Малошу Роману Йосиповичу, місце проживання: м.Перечин, вул.8-Березня, 16 частину приміщення №11 (літ.АА’), розташованого на першому поверсі терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ загальною площею 12,5 м.кв., що знаходиться за адресою м.Перечин, вулиця Садова, 59 для розміщення торговельного закладу з правом продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи без проведення конкурсу, як єдиному заявнику, який подав заяву про оренду даного об’єкта строком на 2 (два) роки 11 місяців.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним в пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю                        за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін