Про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93

Про надання в оренду комунального майна
24.10.2018
Про надання в оренду частини приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ
24.10.2018

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     486

Про надання в оренду складських

приміщень комунального спеціалізованого

підприємства-видавництва “ТУРпрес”,

що знаходяться за адресою

м.Перечин, вул.Ужгородська, 93

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Бучок Надії Франівни від 07 серпня 2018 року про надання в оренду складських приміщень (навісів) комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 113,0 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93, на виконання розпорядження голови районної ради від 28 серпня 2018 року №65/01-05 “Про питання оренди складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна – складських приміщень (навісів) поз.№11 (літ.Г) комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 113,0 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93, в сумі  54353,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Бучок Надії Франівні, місце проживання (податкова адреса): м.Перечин, вул.Ужгородська, 41/26 складські приміщення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 113,0 м.кв., а саме: навіси поз.№11 (літ.Г), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 для розміщення складів строком на 2 роки 11 місяців.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним у пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації,  інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін