Про надання в оренду приміщень відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради

Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району
26.09.2018
Співпраця районів

Закарпатської області

________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2018 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про надання в оренду приміщень

відділу охорони здоровя, соціального

захисту населення та у справах дітей

Перечинської міської ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист Перечинської міської ради від 19 вересня 2018 року №1539/02-12 щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати в оренду відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради приміщення №8 та № 9 (літ.А)  загальною площею  31,9 м.кв., що розташовані на першому поверсі поліклінічного корпусу за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8  для службового використання строком на  2 (два) роки 11 місяців.           .
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін