Про надання в оренду приміщень відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради

Про надання в оренду частини приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ
24.10.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області» (із змінами від 16.03.2018року)
24.10.2018

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     488

Про надання в оренду приміщень

відділу охорони здоровя, соціального

захисту населення та у справах дітей

Перечинської міської ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист Перечинської міської ради від 19 вересня 2018 року №1539/02-12 щодо надання в оренду приміщень та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Надати в оренду відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради приміщення № 8 та № 9 (літ.А)  загальною площею  31.9 м.кв., що розташовані на першому поверсі поліклінічного корпусу за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8  для службового використання строком на  2 (два) роки 11 місяців.           .
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації,  інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін