Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки, (із змінами від 20.10.2015 року №524, від 14.07.2016 року №167, від 23.03.2017 року №267, від 21.12.2017 року №359)
24.10.2018
Про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93
24.10.2018

Про надання в оренду комунального майна

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     485

Про надання в оренду

комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Попадинець Оксани Нігматівни від 12 липня 2018 року, на виконання розпорядження голови районної ради від 16 серпня 2018 року №62/01-05 “Про питання оренди приміщень їдальні Перечинської гімназії” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна – вбудованих приміщень №№49, 50, 51 та частини приміщення №52 загальною площею 38,16 м.кв. (літ.АА’А’’) їдальні Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку, розташованих на другому поверсі будівлі районного будинку культури та дозвілля за адресою м.Перечин,  вул.Ужгородська, 20  в сумі 200519,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Попадинець Оксані Нігматівні, місце проживання: с.Порошково, вул.Борканюка, 27 вбудовані приміщення, позначені в інвентарній справі за №№49, 50, 51 та частину приміщення №52 загальною площею 38,16 м.кв. (літ.АА’А’’), розташовані на другому поверсі будівлі районного будинку культури та дозвілля за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 20 для організації гарячого харчування учнів Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку та розміщення шкільного буфету без проведення конкурсу, як єдиному заявнику, який подав заяву про оренду даного об’єкта на термін по 31 травня 2019 року включно.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним в пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації,  інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін