Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року)
05.10.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 18.04.2018 року № 421 «Про вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа

Р І Ш Е Н Н Я                      Проект

_______2018 року                                                                             №

м. Перечин

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, затверджений рішенням районної ради від 05.07.2018 № 463, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадженні системи оплати за надані медичні послуги заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на ІV квартал 2018 року, що додається.
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на ІV квартал 2018 року покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення; з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики фізкультури та спорту.

Голова районної ради                                                                                   М.І.Ласкін

Пояснювальна записка

до проекту рішення Перечинської  районної ради

«Про затвердження фінансового плану на 4-й квартал 2018 рік Комунального некомерційного підприємства «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області».

Комунальне некомерційне  підприємство обслуговує 19208 чоловік:  11589 дорослого населення, 7619 дитячого населення . Виробнича потужність підприємства 296 відвідувань в зміну.

КНП “Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради на 2018  рік планує отримати  бюджетних асигнувань в сумі 2698,5 тис.грн в тому числі: 2458,0 тис.грн від Національної служби здоров”я  України, 240,5 тис.грн. кошти районного бюджету.

Кількість штатних посад по КНП “Перечинський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської\ районної ради  становить 78,25 одиниць, в т. ч.:

лікарі                                     –  14,75   од.;

середній медперсонал         –   34,5 од;

молодший  медперсонал     –     9,0 од.;

інший персонал                    –   20,0  од.;

Дохідна частина фінансового плану на  2018 рік ;

рядок 100 «Дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг»становить 2458,0 тис.грн. (доходів загального фонду).

рядок 110 «Дохід з місцевого бюджету цільового фінансування на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, товарів,робіт та послугстановить 223,0 тис.грн. (доходів загального фонду місцевого бюджету).

рядок 120 «Дохід з місцевого бюджету для фінансування програми інших пільгових категорій населеннястановить 17,5 тис.грн. (доходів загального фонду місцевого бюджету).

Витрати установи складаються з:

рядок 130 «Собівартість реалізованої продукції»  разом становить 2203,5 тис.грн. складається в тому числі з :

Матеріальні затрати  становлять – 78,0 тис.грн. в тому числі:

• «ремонт та запасні частини до транспортих засобів» – 18,0 тис.грн.
  • «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» – 30,0 тис.грн.
  • «Господарські товари та інвентар»- 5,0тис.грн.
  • «Паливо мастильні матеріали»- 25,0тис.грн.

Витрати на оплату праці  – 1533,1 тис.грн. (74,25 ставки) в т.ч.заборгованість по заробітній платі (липень-вересень 2018р.)

Відрахування на соціальні заходи»  – 331,9 тис.грн.

Інші  витрати – 20,0 тис. грн..

• «Витрати на прання,метрологію та супровід кадрової програми»-20,0 тис. грн

Рядок 230 «Адміністративні витрати» становить»  –  495,0 тис.грн.

Витрати на оплату праці  – 367,2 тис.грн. ( 4,0 ставок) в т.ч. заборгованість по заробітній платі (липень-вересень 2018р.)

Відрахування на соціальні заходи»   – 80,8  тис.грн

.        «Витрати на канцтовари офісне приладдя та устаткування»  – 17,0 тис. грн.

• «Видатки на відрядження -10,0 тис.грн
  • «Витрати на зв’язок та інтернет -15,0 тис.грн.

–        «Обслуговування оргтехніки» –  5,0 тис. грн

Підприємство за рік планує отримати нульовий фінансовий результат.

Директор                                                          Ю.Ю.МАЛИШКО