Про встановлення надбавки за вислугу років
24.10.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року)
24.10.2018

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     493

Про затвердження фінансового плану на

ІV квартал 2018 року комунального

некомерційного підприємства «Перечинський

районний Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, затверджений рішенням районної ради від 05.07.2018 № 463, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадженні системи оплати за надані медичні послуги заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада вирішила:

1.        Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на ІV квартал 2018 року. (додається).
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на ІV квартал 2018 року покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації,  інвестицій   та  регуляторної політики         ( Крупчинський Б.Ю.);з    питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                    М.І.Ласкін