Шановні бібліотекарі району !
28.09.2018
Звіт про надходження запитів на інформацію та надання інформації за період з 01 липня по 30 вересня 2018 року

Про встановлення надбавки за вислугу років

Закарпатської області

_____  сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ                                           проект

від  ____2018 року                   м. Перечин                              № ________

Про встановлення надбавки за

вислугу років

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні», статті 22 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України  від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), на підставі довідки головного спеціаліста відділу організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування районної ради  від  27.09.2018 року про вислугу років заступника голови районної ради  Петрішко М.М., районна рада вирішила:

1. Встановити Петрішкові Михайлу Михайловичу – заступнику голови районної ради з 19.11.2018 року надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування і залежно від стажу служби в органах місцевого самоврядування, як такому, що має стаж служби в органах місцевого самоврядування  понад 3 роки.
  2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення районної ради Гренцер Л.В. здійснити необхідні розрахунки, нараховувати надбавку та проводити оплату праці відповідно до вимог чинного  законодавства  та  цього  рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради.

Голова ради                                                                                         М. Ласкін

Голові Перечинської районної ради

Ласкіну М.І.

головного спеціаліста відділу          організаційної роботи та взаємодії   з органами місцевого самоврядування районної ради  Баєвої О.М.

ДОВІДКА

про вислугу років заступника голови районної ради

М.М. Петрішко

Повідомляю, що за записами в трудовій книжці Петрішки Михайла Михайловича – заступника голови районної ради, стаж служби в органах місцевого самоврядування на 19.11.2018 року буде становити 03 роки 00 місяців 00 днів (день набуття права на підвищення), що дає право на  встановлення  надбавки за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Головний спеціаліст відділу організаційної

роботи та взаємодії з органами місцевого

самоврядування                                                                                       Баєва О.М.

27.09.2018 року