Про внесення змін до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки (із змінами від 31.03.2016 року, від 16.09.2016 року, 08.12.2016 року)
24.10.2018
24.10.2018

Про встановлення надбавки за вислугу років

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     492

Про встановлення надбавки за

вислугу років

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні», статті 22 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України  від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), на підставі довідки головного спеціаліста відділу організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування районної ради  від  27.09.2018 року  про  вислугу  років заступника голови районної ради  Петрішко М.М., районна рада вирішила:

1. Встановити Петрішкові Михайлу Михайловичу – заступнику голови районної ради з 19.11.2018 року надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування і залежно від стажу служби в органах місцевого самоврядування, як такому, що має стаж служби в органах місцевого самоврядування  понад 3 роки.
  2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення районної ради Гренцер Л.В. здійснити необхідні розрахунки, нараховувати надбавку та проводити оплату праці відповідно до вимог чинного  законодавства  та  цього  рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради.

Голова ради                                                                                М.І.Ласкін