Про внесення змін до рішення 11 сесії сільської ради VІІ скликання від 23.06.2017р. № 57 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Турицької сільської ради»

Співпраця районів
28.09.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області» (із змінами від 16.03.2018року)
28.09.2018

ТУРИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА   ПЕРЕЧИНСЬКОГО  РАЙОНУ

Сімнадцята   сесія  VІІ– го  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від  27 вересня 2018 року    № 106                                                 с. Туриця

Про внесення змін до рішення 11 сесії

сільської ради VІІ скликання від 23.06.2017р.

№ 57 «Про  встановлення місцевих податків

і зборів на території Турицької сільської ради»

Керуючись ст.143 Конституції України, п.24 ст.26, ст.ст. 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018році» №2245-VIII від 07.12.2017року, «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» №2497- VIII від 10.07.2018р., сесія сільської  рада вирішила :

1. Внести зміни до рішення 11 сесії Турицької сільської ради VІІ скликання від 23.06.2017р. № 57 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Турицької сільської ради», а саме:

1.1. Пункт 4 «Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження) земельним податком» Додатку № 3 «Положення про плату за землю на території Турицької сільської ради викласти в наступній редакції:

«4.1. Податок за лісові землі складається із земельного податку та рентної плати, що визначається податковим законодавством.

4.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пункту 5 цього Положення.

4.3. Ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються відповідно до пункту 6.3. розділу 6 цього Положення.»

1.2. Доповнити пункт 6 «Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено» Додатку № 3 «Положення про плату за землю на території Турицької ради» підпунктом 6.3:

«6.3. Ставка податку за один гектар лісових земель, які перебувають у постійному користуванні лісокористувачів встановлюється у розмірі 0,3 відсотків від нормативно-грошової оцінки площі ріллі по Закарпатській області.»

1. Забезпечити оприлюднення цього рішення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Перечинської районної ради perechin-rada.gov.ua та на інформаційному стенді в приміщенні адмінбудинку сільської ради.
  2. Направити копію цього рішення до Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного  розвитку, підприємництва та комунальної власності.

Сільський голова                                                                                О.Д.Яцик