Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 361 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Перечинської районної ради Закарпатської області»

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року)
Шановні працівники соціальної сфери!

Двадцять восьма  сесія  УІІ скликання

18.10.2018                             м.Перечин                                    №     494

Про внесення змін до рішення районної ради

від 21 грудня 2017 року № 361 «Про утворення

комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний

центр » Перечинської районної

ради Закарпатської області»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» та  Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 617 «Деякі питання створення ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів» та зміною юридичної адреси комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області», районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області, затвердженого рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 361 :

Пункт 1.5 розділу І «Загальні положення»  викласти у новій редакції: «Юридична адреса Центру: пл. Народна 19, м Перечин, 89200».

1. Структуру комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 361, викласти у новій редакції (додається).
  2.   Уповноважити директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області Головей Іванну Романівну   провести реєстрацію змін до Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області та здійснити необхідні організаційно-правові заходи, пов’язані з прийняттям даного рішення.
  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування внесених змін до рішення районної ради.
  4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та  постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту,зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова  ради                                                                     М.І. Ласкін

рішення районної ради

18.10.2018 № 494

Структура