ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Перечинському районі на 2019-2023 роки
05.11.2018
Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України

засідання постійної комісії з питань

регуляторної політики

30 жовтня   2018  року

м.Перечин 10.00

Присутні : Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

заступник голови комісії  Белей Г.С.

Секретар комісії  Поприк В.І.

Члени комісії : Кравець В.В., Лабич М.І.

Відсутні : Баєва О.М., Семен М.М., Чомоляк М.Ю., Олефір  В.І.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Розгляд заяв учасників АТО , членів їх сімей та військовослужбовців

СЛУХАЛИ: 1. Розгляд заяв учасників АТО , членів їх сімей та військовослужбовців про виділення матеріальної допомоги відповідно до Програми «Турбота»  щодо посилення  соціального захисту  громадян на  2017-2020 роки. Інформувала: Гулей-Шикула О.Ф.- радник голови ради з питань юридичного забезпечення , яка сказала , що поступили  5  заяв  від учасників  АТО :  Керецман Юрія Івановича,  Ігнатьо Мирослава Івановича, Келеманик Вадима Юрійовича, Гавриляк Юрія Мирославовича, Герзанич Віктора Вікторовича, солдата  військової служби за контрактом Гойса Антона Антоновича, матері померлого учасника АТО Бабич Марії Михайлівни    про  виділення грошової  матеріальної  допомоги,  список додається (згідно додатку).  На даний час є залишок коштів  в сумі 2 тисячі грн. Інші кошти на   матеріальну допомогу відповідно до Програми «Турбота»  щодо посилення  соціального захисту  громадян на  2017-2020 роки , не виділялись .

ВИСТУПИЛИ: Кравець В.В. вніс пропозицію виділити грошову матеріальну допомогу пораненому солдату військової служби, контрактнику  Гойсу Антону Антоновичу  жит.м.Перечин вул.———– в сумі 2 тисячі грн.  Решту заяв розглянути на засіданні бюджетної комісії в разі  виділення коштів на Програму «Турбота»  щодо посилення  соціального захисту  громадян на  2017-2020 роки , про що інформувати  заявників.

ВИРІШИЛИ:  5  заяв    учасників  АТО :  Керецман Юрія Івановича,  Ігнатьо Мирослава Івановича, Келеманик Вадима Юрійовича, Гавриляк Юрія Мирославовича, Герзанич Віктора Вікторовича;   заяву матері померлого учасника АТО Бабич Марії Михайлівни  розглянути повторно на засіданні постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики , в разі  виділення коштів на Програму «Турбота»  щодо посилення  соціального захисту  громадян на  2017-2020 роки .

Голосували : За-   5  чол.  , проти-   0 чол. ,    утримався-  0 чол.

ВИРІШИЛИ:  Виділити грошову матеріальну допомогу  пораненому    солдату військової служби за контрактом    Гойсу Антону Антоновичу в сумі 2 тисячі грн.

Голосували : За-   5  чол.  , проти-   0 чол. ,    утримався-  0 чол.

Голова комісії                                        Б.Ю. Крупчинський

Секретар комісії                                    В.І.Поприк