«День відкритих дверей» у районній раді в рамках Європейського тижня місцевої демократії

Про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки (із змінами від 14.06.2018 року )
24.10.2018
Про хід виконання районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» (із змінами від 31.03.2016 року, від 14.06.2018 року)
24.10.2018

Відповідно Указу Президента України від 27 вересня 2007 року № 922/2007  «Про  Європейський тиждень місцевої демократії» , на виконання    розпорядження голови Закарпатської обласної ради   від 18.09.2018 року № 30/01-48, з метою проведення органами місцевого самоврядування заходів інформаційного та роз»яснювального  характеру з питань місцевого самоврядування в Україні, європейських стандартів, правової бази місцевого і регіонального розвитку та ролі ради Європи в процесі зміцнення  демократії на місцях, голова районної ради Михайло Ласкін видав відповідне розпорядження згідно якого повинен бути проведений в районі  з 15 до 21 жовтня 2018 року Європейський тиждень місцевої демократії. Затверджено план заходів із проведення в районі Європейського тижня місцевої демократії , який доведений до виконавців .

Так, з ініціативи голови районної ради  Ласкіна   М.І., 18 жовтня в рамках тижня Європейської демократії, в районній раді проведено   «День відкритих дверей» для  представників шкільних парламентів Порошківської, Т.Пасіцької, Т.Реметівської ЗОШ І-ІІІст. Насамперед учні побували в сесійній залі районної ради. Учні мали змогу взяти участь у засіданні 28 сесії районної ради, побачити, як приймаються рішення районної ради.

Згодом, очільник району Михайло Ласкін в неформальній обстановці спілкувався з учнями у кабінеті голови ради, де розповів про життя районної ради, депутатський корпус, питання місцевого самоврядування та інше.

Михайло Ласкін   звертаючись  до випускників сказав:  «  Ми живемо в час змін. В усі галузі економіки втілюються нові технології.    В майбутньому Вам доведеться обирати професійну стежку,  яким буде Ваш вибір – залежить тільки від Вас , Ви будете втілювати отримані знання в реальному житті» . Побажав освоювати нові професії і повертатися в рідний район, щоб збагачувати його розвиток.

Після діалогу Михайло Ласкін пригостив учнів гостинцями . На завершення – побажав учням рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні, бути активними у громадському житті.