ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
П Р О Т О К О Л спільного засідання постійних комісій районної ради

Вітаємо з Святом місцевого самоврядування!

Свято місцевого самоврядування, яке   відзначаємо 7 грудня, можна без перебільшення назвати загальнонародним. Як професійне, його відзначають    депутати різних рівнів,   працівники обласної, районної, міської  та сільських рад. Маємо на увазі людей, які щоденно займаються реалізацією ідей самоврядування. Але ж до цієї справи причетне усе доросле населення, яке бере участь у виборчих кампаніях, всі, хто усвідомлює себе повноправним громадянином країни, відповідальним за її сьогодення та майбутнє.

Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.  Величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, населеного пункту і саме ради визначають політику місцевого розвитку.

Завдяки консолідації навколо спільної мети органам місцевого самоврядування у районі вдається забезпечувати стабільне зростання виробництва, наповнення бюджетів, збільшення середньомісячної заробітної плати, створення нових робочих місць. Саме так ставляться до виконання своїх депутатських повноважень депутати обласної, районної, міської, сільських рад району.

Глибоко переконані, що невід’ємною умовою виконання актуальних для нашого району проблем є максимальна реалізація права самоврядних органів самостійно братися за їх вирішення, використовувати для цього бюджетні кошти. Особлива роль належить тут керівникам органів місцевого самоврядування, які найкраще володіють ситуацією на місцях. Саме так ставляться до виявленого виборцями довір’я міський та сільські голови. Головне, що вони здобули порозуміння та підтримку з боку населення, яке вболіває за добробут і порядок у своїх селах та об»єднаній територіальній громаді.       Прикладом плідного співробітництва з керівництвом та управліннями і відділами РДА є розробка цілої низки цільових комплексних програм, покликаних забезпечити у районі поступальний, економічний, соціальний та культурний розвиток.

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Ваша наполеглива і самовіддана праця , високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району.  Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Щиро вітаємо Вас з святом. Міцного Вам  здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань. Наснаги Вам, наполегливості та оптимізму у реалізації справ, яких очікують люди та вимагає сьогодення і майбутнє!