Про звіт голови районної ради
22.11.2018
Про внесення змін та доповнень до Програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки
22.11.2018

Відзначили річницю Дня Гідності та Свободи

Цього року Україна відзначає п’яту річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Саме у цей день, 21 листопада, на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок великій та переможній боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

За участю представників органів місцевого самоврядування,  органів виконавчої влади, трудових колективів бюджетних установ, відбулись  урочистості і в залі засідань районної ради  по відзначенню Дня Гідності та Свободи.

Ведучі заходу нагадали присутнім сторінки з української історії. Цьому були присвячені і відеосюжети про події Майдану. У виконанні аматорів сцени районного будинку культури пролунали тематичні музичні твори, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України.